Cięcie wodą

Bezpieczeństwo, dokładne cięcie, minimum strat materiału

Cięcie strumieniem wody to innowacyjna technika, która nie wymaga stosowania środków chemicznych ani wysokich temperatur. Dzięki temu pozwala ona unikać ryzyka uszkodzenia materiału, a także ułatwia dalszą obróbkę. Ta szybka, niezwykle precyzyjna, a zarazem ekologiczna metoda wycinania sprawdza się równie dobrze przy obróbce metali, jak i kamieni czy tworzyw sztucznych. Niezastąpiona przy wycinaniu detali, które nie będą wymagały późniejszej obróbki poprzez zastosowanie kilku z możliwych do wykorzystania jakości cięcia.

Głowica tnąca wodą
  • Cięcie równie precyzyjne, co z uźyciem lasera
  • Możliwość wycinania większości dostepnych materiałów
  • Straty materiału ograniczone do minimum
  • Bez ryzyka wystąpienia mikropęknieć lub naprężeń
  • Wysoka powtarzalność wzorów
  • Obszar cięcia 3000 x 1500 mm

Waterjet uzupełnia ciecie laserowe w materiałach o grubości powyżej 20 mm oferując bardzo precyzyjne i powtarzalne wzory. Cięta krawędź bez mikroutwardzeń nadająca się świetnie do obróbki bez większych strat na narzędziach skrawających.

Uzyskaj wycenę

W celu uzyskania oferty prosimy o przesłanie rysunków na w formacie DXF lub DWG ( co znacznie przyspiesza wycenę ) lub innym dostępnym formacie a nasz technolog wykona rysunek za Państwa lecz czas oczekiwania na wycenę może się wydłużyć. Cena cięcia wodą uzależniona jest od czasu cięcia, rodzaju materiału, jego grubości, jakości cięcia jak i ilości wykonywanych sztuk.

UZYSKAJ WYCENĘ, ZAREZERWUJ TERMIN.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI